Több mint kétszáz magyar érem született!

dátum: 2018. április 27.
A magyar válogatott eredményei a 15. IKF Kempo Világbajnokságon és Világkupán:

Budajenő Kempo Klub

Osvald Hanna 2. hely (kempo kumite), 3. hely (semi kempo)

Antal István 2. hely (semi kempo, kempo kumite), 3. hely (submission)

Orosz Zoltán 3. hely (submission, kempo kumite)

Varga Krisztián 3. hely (submission, semi kempo)

Összesen 3 ezüst, 6 bronz

Imrik Egyesület

Imrik Csaba 1. hely (submission), 2. hely (kempo MMA)

Tomaji Alex 3. hely (submission)

Összesen 1 arany, 1 ezüst, 1 bronz

Bicskei Harcosok Kempo HSE

Valencsik Richárd 3. hely (submission, semi kempo)

Összesen 2 bronz

Pomázi Harcművészeti Alapítvány

Gillich Koppány 1. hely (semi kempo), 3. hely (full kempo)

Knausz Kristóf 2. hely (fegyveres kata), 3. hely (kata)

Szabó András 2. hely (full kempo)

Összesen 1 arany, 2 ezüst, 2 bronz

East Warriors MMA GYM

Hocz Csaba 1. hely (submission)

Kiss Károly 1. hely (submission)

Kristóf Bálint 1. hely (submission, full kempo)

Opauszki Dávid 1. hely (semi kempo)

Kugler Gábor 2. hely (submisson, full kempo)

Hegedűs Máté 3. hely (submission)

Dolog György 3. hely (submisson)

Vincze Krisztián 3. hely (submission)

Összesen 5 arany, 2 ezüst, 3 bronz

Felcsúti Fehér Tigrisek Kempo HSE

Czene Ferenc 1. hely (semi kempo), 2. hely (submission)

Szilágyi Júlia 1. hely (semi kempo), 3. hely (submission)

Juhász Gergő 2. hely (semi kempo), 3. hely (submission)

Konstantin Fanni 3. hely (fegyveres kata)

Összesen 2 arany, 2 ezüst, 3 bronz

Koltai Dojo Tatabánya

Nagy Martin 1. hely (full kempo), 2. hely (submission)

Fóthi Gergely 2. hely (full kempo)

Csáki Gábor 2. hely (full kempo)

Koltai Ármin 2. hely (full kempo)

Győre Attila 2. hely (submission)

Kiss Roland 3. hely (submission)

Pálfi Attila 3. hely (submission)

Összesen 1 arany, 5 ezüst, 2 bronz

SZTE-EHÖK SE

Niedermayer Bence 1. hely (full kempo), 3. hely (submisson)

Ábrahám Richárd 1. hely (full kempo)

Székács Ádám 2. hely (kempo MMA)

Antalik Gergő 2. hely (submission)

Ábrahám Péter 2. hely (full kempo)

Kalmár István 3. hely (submission)

Pugner Tamás 3. hely (submission)

Táborosi Mihály 3. hely (full kempo)

Berecz Tibor 3. hely (full kempo)

Összesen 2 arany, 3 ezüst, 5 bronz

Budapest Top Team

Bácskai Dávid 1. hely (kempo MMA)

Összesen 1 arany

Jász Kempo Karate Klub

Németh Ádám Lehel 2. hely (fegyveres kata, submission, semi kempo)

Szabó Zoltán 3. hely (submission)

Összesen 3 ezüst, 1 bronz

Hegyvidék Harcosai Küzdősport Akadémia

Lacza Ábel 1. hely (submission, semi kempo, full kempo), 3. hely (önvédelem)

Tóth László 1. hely (kata, szinkron kata)

Szilárdi Olivér 1. hely (submission, semi kempo, kempo kumite)

Gebe Márton 1. hely (submission), 2. hely (semi kempo, full kempo)

Hulik Bertalan 1. hely (semi kempo), 2. hely (submission, kempo kumite)

Komlenecz Roland 1. hely (semi kempo, full kempo), 3. hely (submission)

Ódor Erik 1. hely (kata), 3. hely (fegyveres kata)

Sánta Barnabás 1. hely (szinkron kata)

Bisztrony Balázs 1. hely (szinkron kata)

Ódor Lili 1. hely (full kempo) 2. hely (fegyveres kata, submission, semi kempo)

Karácsonyi Krisztián 3. hely (submission, full kempo)

Kovács-Siklósi Lázár 3. hely (semi kempo, kempo kumite)

Összesen 16 arany, 7 ezüst, 7 bronz

Firewolf Jászárokszállás

Beri Bernadett 1. hely (submission, semi kempo), 2. hely (önvédelem), 3. hely (full kempo)

Csikós Beatrix 1. hely (semi kempo, full kempo), 2. hely (submission, önvédelem)

Barócsi Emese 2. hely (submission, kempo kumite), 3. hely (semi kempo)

Gulyás Márkó 2. hely (submission, kempo kumite), 3. hely (semi kempo)

Éliás Máté 2. hely (submission, semi kempo)

Barócsi Ferenc 3. hely (kempo kumite)

Összesen 4 arany, 9 ezüst, 4 bronz

Újfehértói Kempo HSE

Szabó Tbor Benedek 1. hely (submission, semi kempo, full kempo), 3. hely (önvédelem)

Tóth Sándor 1. hely (submission), 2. hely (semi kempo, kempo kumite)

Fazekas Marcell 1. hely (semi kempo), 2. hely (önvédelem), 3. hely (submission)

Papp Borisz 1. hely (submission), 2. hely (kempo kumite), 3. hely (semi kempo)

Kriston Csaba 1. hely, (kempo kumite), 3. hely (kata, önvédelem, submission)

Pásztor Ádám 2. hely (önvédelem, semi kempo), 3. hely (submission)

Zilai Zétény 2. hely (semi kempo, full kempo)

Lovas László 2. hely (önvédelem), 3. hely (semi kempo)

Poroszlai János 2. hely (önvédelem), 3. hely (semi kempo)

Sóvári János 3. hely, (submission, semi kempo)

Kriston Ádám 3. hely (önvédelem, submission, semi kempo)

Összesen 7 arany, 10 ezüst, 14 bronz

MyGym SE Pomáz

Ditchen Dániel 1. hely (submission, semi kempo, full kempo), 3. hely (önvédelem)

Páni Márk 1. hely (submission), 2. hely (full kempo), 3. hely (önvédelem, semi kempo)

Csubák Erik 1. hely (submisson, full kempo), 2. hely (semi kempo)

Horváth Sebestyén 1. hely (semi kempo, kempo kumite), 3. hely (submission)

Rostás Gergő 1. hely (semi kempo)

Mátyás Krisztián 2. hely (submission)

Ditchen Zoltán 3. hely (knock down)

Összesen 9 arany, 3 ezüst, 5 bronz

Csepeli Pitbullok

Komár Dániel 1. hely (submission, full kempo)

Bokor Bianka 1. hely (submission), 2. hely (full kempo)

Erdei Brúnó 1. hely (semi kempo), 2. hely (full kempo)

Földi Gergő 1. hely (semi kempo), 3. hely (full kempo)

Földi Miklós 1. hely (semi kempo)

Földi Dániel 1. hely (semi kempo)

Apostagi Attila 2. hely (submisson, full kempo)

Valasek Olivér 2. hely (submission, kempo kumite)

Komár Zsolt 2. hely (submission)

Burij Anatolij 2. hely (full kempo) 3. hely (submission)

Jancsó Dominik 3. hely (semi kempo)

Makra Dávid 3. hely (submisson, kempo MMA)

Összesen 7 arany, 8 ezüst, 5 bronz

Fighting Kempo Esztergom-Kertváros

Bakk Eszter 1. hely (kempo kumite), 2. hely (submisson, semi kempo), 3. hely (submission)

Pokorni Milán 1. hely (full kempo)

Takács Martin 2. hely (kata, semi kempo), 3. hely (full kempo)

Baris Lajos 2. hely (submission), 3. hely (semi kempo, kempo kumite)

Szendrei Rebeka 2. hely (full kempo)

Összesen 2 arany, 6 ezüst, 4 bronz

Supreme Fight Team

Ludnai Bercel 2. hely (full kempo)

Eszenyi Zsolt 2. hely (semi kempo)

Deli Anna 3. hely (full kempo)

Ludnai Balázs 3. hely (full kempo)

Soróczki Csaba 3. hely (semi kempo)

Zádori Ferenc 3. hely (full kempo)

Összesen: 2 ezüst, 4 bronz

Herceghalmi Kempo Dojo SE és Budakeszi Kempo Iskola

Tóvári Kincső 1. hely (submission, kempo kumite) 2. hely (semi kempo)

Pásztor Levente 1. hely (semi kempo), 2. hely (kempo kumite)

Nagy Laura 1. hely (semi kempo), 3. hely (kata, full kempo)

Orbán Rebeka 1. hely (kata), 3. hely (fegyveres kata)

Frankó Olivér 2. hely (kata), 3. hely (submission, semi kempo, kempo kumite)

Antal Sándor 2. hely (full kempo), 3. hely (submission, semi kempo)

Nagy Zsófia 2. hely (kata)

Összesen 5 arany, 5 ezüst, 8 bronz

Veresi Küzdősport Egyesület

Ballon Andrea 1. hely (submission)

Kerstner Róbert 1. hely (submission)

Almási-Sebestyén Levente 2. hely (submission)

Hegyi Dávid 3. hely (submission)

Összesen 2 arany, 1 ezüst, 1 bronz

KIME-Veresegyház

Pintérné Gazdag Anett 1. hely (semi kempo), 2. hely (fegyveres kata), 3. hely (önvédelem)

Nagy Bálint Attila 1. hely (fegyveres kata)

Szíj Richárd 2. hely (semi kempo)

Gergely Enikő 2. hely (önvédelem)

Áron Gergő 2. hely (önvédelem)

Schersing András 3. hely (önvédelem, fegyveres kata)

Összesen 2 arany, 4 ezüst, 3 bronz

Magyar Harcos

Hernádi Zoltán 2. hely (kata), 3. hely (submission)

Összesen 1 ezüst, 1 bronz

Kósa Team

Turó János 3. hely (full kempo)

Bárdos Dániel 3. hely (semi kempo)

A magyar csapat összesített mérlege (227 érem): 67 arany-, 77 ezüst- és 83 bronzérem

Gratulálunk minden érmesnek!